Jakie okna dachowe wybrać?

Kuchnia-Skyfens

      W tym artykule odpowiemy na jedno z najczęściej pojawiających się pytań w branży budowlanej: jakie okna dachowe wybrać, żeby pasowały? Spośród wielu wskazówek wybraliśmy trzy najważniejsze i naszym zdaniem najbardziej pomocne. Jeśli czeka Cię montaż lub wymiana okna dachowego, to koniecznie przeczytaj.

1. Okna na poddaszu zgodne z przeznaczeniem
Przede wszystkim musisz ustalić jaką funkcję będzie pełniło Twoje poddasze. Czy ma być to przestrzeń mieszkalna, taka jak kuchnia, łazienka lub sypialnia? A może będzie się tam mieścić strych i ewentualna suszarnia? Niektóre przestrzenie wymagają rozwiązań o określonej specyfikacji i wtedy dobrze jest wiedzieć, jakie okna dachowe wybrać.
Chcesz rozświetlić przestrzeń, czy potrzebny jest Ci tylko wyłaz na dach? W ofercie marki Skyfens znajdziesz idealne okna dachowe do łazienek, sypialni, suszarni i przestronnych salonów. Posiadamy rozwiązania odpowiadające na bardzo różne potrzeby i zawsze chętnie doradzamy w wyborze.

2. Wybierz pasujący rozmiar okna dachowego
Okna dachowe są najskuteczniejszym sposobem na doświetlenie poddasza naturalnym światłem. Ich skośne usytuowanie pozwala na większą przepuszczalność światła w porównaniu do okien fasadowych zamontowanych pionowo. Ustal więc, jak duże jest Twoje poddasze i jak bardzo chcesz je doświetlić. W naszej ofercie znajdziesz różne wymiary okien, a my pomożemy Ci wybrać najbardziej pasujące.

3. Funkcjonalność okien dachowych
Naszą trzecią wskazówką jest zwrócenie Twojej uwagi na funkcjonalność rozwiązań. Pamiętaj, że okno nie ma tylko dobrze wyglądać. Bardzo ważny jest montaż okna dachowego i samo jego użytkowanie. Najlepiej oczywiście, żeby producent gwarantował łatwą i szybką możliwość montażu, a także zadbał o bezpieczne i wygodne korzystanie z okna.

W Skyfens dbamy o każdy szczegół oferty, więc oddaliśmy do Twojej dyspozycji okna
połaciowe najwyższej jakości. Opracowany przez nas sposób montażu, który pozwala na szybką wymianę samego pakietu szybowego oraz ulepszony mechanizm otwierania sprawią, że z pewnością polubisz codzienne korzystanie z naszych okien. Kieruj się tymi trzema wskazówkami, a zawsze będziesz wiedzieć jakie okna dachowe
wybrać.