Akcesoria do okien dachowych

Firma Skyfens oferuje szeroką gamę akcesoriów do okien dachowych, dzięki którym dostosujesz swoje okna do własnych potrzeb i preferencji estetycznych.

Okno-Dachowe-Skyfens-Supro-Triple-otwarte

Klamki:

Do każdego rodzaju okleiny drewnopodobnej dedykowany jest odpowiedni, zbliżony kolor klamki. Okna dachowe można wyposażyć również w klamkę z przyciskiem, która zabezpiecza przed otwarciem okna, na przykład przez dzieci. W każdym gnieździe klamki wykonany jest frez, umożliwiający rozszczelnienie okna i efektywne wietrzenie pomieszczenia.

Skyfens-akcesoria-do-okien-dachowych-klamka-kolor-bialy
Skyfens-akcesoria-do-okien-dachowych-gniazdo-kolor-bialy
SKYLIGHT
SUPRO

Nawiewniki:

Właściwa wentylacja umożliwia pozbycie się wilgoci z pomieszczeń i zapewnia nam przyjemny klimat w mieszkaniu oraz pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu.

Skyfens-akcesoria-do-okien-dachowych-nawiewnik
Jakość powietrza

Często nie zdajemy sobie sprawy ze słabej jakości powietrza w naszym domu. Może to mieć ogromny wpływ na nasze codzienne samopoczucie. Dlatego ciągła wentylacja domu ma ogromne znaczenie.

Właściwa wentylacja

Nowe, ciepłe okna nie tylko pozwalają zaoszczędzić na ogrzewaniu, lecz także sprawiają, że pobyt w mieszkaniu jest przyjemniejszy. Właśnie dlatego odpowiednia wentylacja jest teraz jeszcze ważniejsza, gdyż umożliwia pozbycie się wilgoci z pomieszczeń.
W niektórych sytuacjach regularne wietrzenie może nie wystarczać.
Dobrym rozwiązaniem są wówczas okna ze zintegrowanymi nawiewnikami.

Skyfens-akcesoria-do-okien-dachowych-nawiewnik-kolor-bialy

Biały

Skyfens-akcesoria-do-okien-dachowych-nawiewnik

Drążki teleskopowe:

Drążek teleskopowy do okien dachowych, umożliwia swobodną obsługę okna zamontowanego na dużej wysokości. Dostępny w wersjach 160 cm i 200 cm

Skyfens-akcesoria-do-okien-dachowych-drazki

Siłowniki elektryczne:

Zapewnia komfortową i automatyczną obsługę okna. Idealne rozwiązanie dla okien zamontowanych w trudno dostępnych miejscach. Wyposażony w czujnik deszczu, który automatycznie zamyka okno podczas opadów. Dodatkowo istnieje możliwość montażu czujnika wiatru, który automatycznie zamyka okno podczas silnego wiatru. Łatwe i elastyczne rozwiązanie, które eliminuje potrzebę obsługi ręcznej okna.

Skyfens-akcesoria-do-okien-dachowych-sterownik
Szary
Skyfens-akcesoria-do-okien-dachowych-sterownik
Czarny
Skyfens-akcesoria-do-okien-dachowych-sterownik
Biały