o nas

Poznaj nas bliżej

Zakład Produkcji Okien Dachowych powstał w 2008 roku w Lublinie.

Okna dachowe Skylight bazują na autorskiej koncepcji zarówno systemu profili PVC, jak i systemie okuć potwierdzonych badaniem czystości patentowej oraz zgłoszeniem w Europejskim Urzędzie Patentowym. Nowy wyrób produkowany jest w oparciu o nowoczesny park maszynowy.

Dział obróbki PVC reprezentują firmy Hollinger i Rotox, obróbka blach to nieocenione i uniwersalne wycinarki laserowe Amada oraz pneumatyczne przyrządy i rolkowe ciągi formowania własnej konstrukcji. Nowy zakład jest kolejnym narzędziem pozwalającym realizować główny cel polegający na dostarczaniu Klientom produktów najwyższej światowej jakości w atrakcyjnej cenie.

Propozycja nowego okna dachowego stanowi połączenie staranności, dokładności wykonania, funkcjonalności i estetyki z przystępną ceną. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie!

(Dział Konstrukcji i Kontroli Jakości) Dział Techniczny czuwa nad zgodnością parametrów produkowanego wyrobu z wynikami badań okna, wykonanymi w Praskim Instytucie CSI, ponadto dba o stałe modernizowanie i konstruowanie nowych urządzeń i przyrządów poprawiających efektywność produkcji i jakość produktów. Do priorytetowych zadań działu należy również unowocześnianie parku maszynowego dla poprawy jakości wszystkich produktów zakładu.