o nas

Poznaj nas bliżej

Zakład Produkcji Okien Dachowych SKYFENS powstał w 2008 roku w Lublinie.

Nasz zakład zajmuje powierzchnię 47 000 m2, z czego 7 400 m2 stanowią pomieszczenia hal produkcyjnych, magazynów i biur. Zatrudniamy ponad 60 specjalistów.

Skyfens to wiodący europejski producent okien i wyłazów dachowych z PVC.
Nasze okna produkowane są na specjalnie zaprojektowanych maszynach, czołowych europejskich producentów. Każdego dnia jesteśmy w stanie wyprodukować ponad 150 sztuk okien.

Skyfens-pracownik-fabryki-okien-dachowych

Oferta Skyfens obejmuje szeroki zakres wymiarów okien oraz wyłazów dachowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić zróżnicowane potrzeby inwestycyjne naszych klientów.

Skyfens to nowoczesna i profesjonalna produkcja. Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają testy przeprowadzane przez niezależne instytuty badawcze.

Plany rozwoju Skyfens nie ograniczają się tylko do Polski. Grono naszych klientów stale się powiększa. Chcemy być liderem jako dostawca okien pierwszego wyboru również w Europie. Docieramy już do 13 krajów w Europie.

Skyfens-produkcja-okien-dachowych
SKYFENS-producent-okien-dachowych-Biuro-Lublin

Kluczem sukcesu Skyfens są inwestycje, stały rozwój i przede wszystkim profesjonalny, zaangażowany zespół.

Doskonale wykwalifikowany zespół projektantów i inżynierów wprowadza na rynek nowoczesne i innowacyjne rozwiązania czego przykładem może być nowa linia okien dachowych SUPRO.

Skyfens-fabryka-okien-dachowych

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów handlowych, proponując dopasowane warunki współpracy dla każdego rodzaju biznesu. Szybka platforma do zamówień, stały kontakt z naszym działem sprzedaży, technologii i logistyki, to tylko kilka z aspektów, które pozytywnie wpływają na stale rosnący poziom współpracy.

Po latach doświadczeń Skyfens jest marką gwarantującą wysoką jakość, dostępność i przystępną cenę, a nasze okna dachowe są znane nie tylko w kraju, ale także w całej Europie.