Akcesoria do okien dachowych

Firma Skyfens oferuje szeroką gamę akcesoriów do okien dachowych, dzięki którym dostosujesz swoje okna do własnych potrzeb i preferencji estetycznych.

Klamki:

Do każdego rodzaju okleiny drewnopodobnej dedykowany jest odpowiedni, zbliżony kolor klamki. Okna dachowe można wyposażyć również w klamkę z przyciskiem, która zabezpiecza przed otwarciem okna, na przykład przez dzieci. W każdym gnieździe klamki wykonany jest frez, umożliwiający rozszczelnienie okna i efektywne wietrzenie pomieszczenia.

Biała
Sosna
Złoty dąb
Orzech
Białe
Sosna
Złoty dąb
Orzech

Nawiewniki:

Właściwa wentylacja umożliwia pozbycie się wilgoci z pomieszczeń i zapewnia nam przyjemny klimat w mieszkaniu oraz pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu.

Jakość powietrza

Często nie zdajemy sobie sprawy ze słabej jakości powietrza w naszym domu. Może to mieć ogromny wpływ na nasze codzienne samopoczucie. Dlatego ciągła wentylacja domu ma ogromne znaczenie.

Właściwa wentylacja

Nowe, ciepłe okna nie tylko pozwalają zaoszczędzić na ogrzewaniu, lecz także sprawiają, że pobyt w mieszkaniu jest przyjemniejszy. Właśnie dlatego odpowiednia wentylacja jest teraz jeszcze ważniejsza, gdyż umożliwia pozbycie się wilgoci z pomieszczeń.
W niektórych sytuacjach regularne wietrzenie może nie wystarczać.
Dobrym rozwiązaniem są wówczas okna ze zintegrowanymi nawiewnikami.

Nawiewniki_dachowe_kolor_bialy

Biały

Nawiewniki_dachowe_kolor_sosna

Sosna

Nawiewniki_dachowe_kolor_orzech

Orzech

Nawiewniki_dachowe_kolor_zlaty_dab

Złoty dąb

Drążki teleskopowe:

Drążek teleskopowy do okien dachowych, umożliwia swobodną obsługę okna zamontowanego na dużej wysokości. Dostępny w wersjach 160 cm i 200 cm

Siłowniki elektryczne:

Zapewnia komfortową i automatyczną obsługę okna. Idealne rozwiązanie dla okien zamontowanych w trudno dostępnych miejscach. Wyposażony w czujnik deszczu, który automatycznie zamyka okno podczas opadów. Dodatkowo istnieje możliwość montażu czujnika wiatru, który automatycznie zamyka okno podczas silnego wiatru. Łatwe i elastyczne rozwiązanie, które eliminuje potrzebę obsługi ręcznej okna.

Szary
Czarny
Biały